Bundesliga: Mario Mandžukić odigrao pola sata u pobjedi Bayerna

Utakmica 18. kola: Stuttgart - Bayern 1:2. Mandžukić je u igru ušao u 60. minuti kada je zamijenio Kroosa

Mario Mandžukić/Getty Images

Bundesliga, 18. kolo

STUTTGART – BAYERN 1:2

Mercedes Benz Arena. Gledatelja: 60.449.

Strijelci: 1:0 Ibišević (29′), 1:1 Pizarro (76′), 1:2 Alcantara (90′).

STUTTGART: Ulreich, Schwaab, Rausch, Sakai (od 65′ Boka), Rudiger, Leitner, Khedira, Ibišević, Harnik, Abdellaoue (od 90′ Sararer), Werner (od 66′ Traore).

BAYERN: Neuer, Lahm, Rafinha, Boateng, Alba, Dante, Kroos (od 60′ Mandžukić), Thaigo, Shaqiri (od 59′ Pizarro), Gotze (od 68′ Contento), Muller.

Nogometaši Bayerna slavili su na gostovanju kod Stuttgarta, Thiago zabio je u trećoj minuti sudačke nadoknade. Thiago je iskoristio ubačaj i prekrasnim volejem matirao vratara Stuttgarta.

Mario Mandžukić dobio je priliku u posljednjih pola sata kada je u 60. minuti zamijenio Kroosa.