Bundesliga: Mario Mandžukić strijelac i asistent u Bayernovom demoliranju Hannovera 96

Utakmica 22. kola: Hannover 96 - Bayern 0:4. Hrvatski je napadač glavom pogodio iz blizine za konačnih 4:0 u 66. minuti, a prethodno je u 59. minuti sjajno petom proigrao Müllera za 3:0

Mario Mandžukić/Getty Images

BUNDESLIGA – 22. kolo

HANNOVER 96 – BAYERN 0:4

HDI-Arena. Gledatelja: 49.000

Strijelci: 0:1 Müller (25), 0:2 Alcântara (34), 0:3 Müller (59), 0:4 Mandžukić (66)

HANNOVER 96: Zieler, Schulz, Marcelo, Pocognoli, Rajtoral, Huszt, Stindl, Schmiedebach, Bittencourt (37 Prib), M. Diouf (78 Sobiech), Rudņevs

BAYERN: Starke, Lahm, Rafinha, Boateng, Alaba, Schweinsteiger (72 Pizzaro), Martínez, Alcântara, Götze (67 Kross), Mandžukić, Müller (62 Robben)

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić nastavio je sa odličnim prezentacijama u dresu Bayerna. Mandžukić je u bavarskom demoliranju Hannovera (0:4) upisao gol i asistenciju.

Hrvatski je napadač glavom pogodio iz blizine za konačnih 4:0 u 66. minuti na centašut Rafinhe, stigavši do svog 13. pogotka u Bundesligi. Prethodno je u 59. minuti sjajno petom proigrao Thomasa Müllera za 3:0.