Bundesliga: Neuništivi Ivica Olić golom u 89. minuti Wolfsburg spasio od poraza u Hoffenheimu

Hoffenheim - Wolfsburg 1:1. Domaćin je poveo u 56', da bi Olić drugim golom sezone postavio konačnih 1:1

Ivica Olić/Getty Images

Hrvatski reprezentativni napadač Ivica Olić nastavio je sa odličnim prezentacijama u dresu Wolfsburga. Olić je u trećem kolu njemačke Bundeslige spasio Vukove od poraza na gostovanju kod Hoffenheima.

Domaćin je poveo golom Modestea u 56. minuti, da bi neuništivi hrvatski napadač drugim golom sezone u 89. minuti rezultat izjednačio na konačnih 1:1. Sastavu iz Wolfsburga u sudačkoj je nadoknadi isključen i Guilavogui zbog dva žuta kartona.

Olić je poentirao nakon niskog ubačaja Caligiurija s desne strane, iskosa skrenuvši loptu u mrežu domaćeg vratara. Olić je odigrao svih 90 minuta za Wolfsburg, dok Ivan Perišić zbog ozljede ramena još uvijek ne konkurira za sastav. Vukovima je to drugi remi sezone, nakon 2:2 s Eintrachtom te poraza od Bayerna na otvaranju sezone.

Rezultati 3. kola: Bayern – Stuttgart 2:0, Borussia Dortmund – Freiburg 3:1, Hertha Berlin – Mainz 05 1:3, Hoffenheim – Wolfsburg 1:1, Paderborn – Koln 0:0