Bundesliga: Perišić zabio dva gola, Olić jedan u domaćem slavlju Wolfsburga protiv Nürnberga

Utakmica 30. kola: Wolfsburg - Nürnberg 4:1 (Olić 19, Perišić 22, 82, Malanda Adje 69/Feulner 8). Perišić je drugi gol postigao nakon Olićeve asistencije

BUNDESLIGA – 30. kolo

WOLFSBURG – NÜRNBERG 4:1

Volkswagen Arena. Gledatelja: 28.431

Strijelci: 0:1 Feulner (8), 1:1 Olić (19), 2:1 Perišić (22), 3:1 Malanda Adje (69), 4:1 Perišić (82)

WOLFSBURG: Grün, Naldo, Rodriguez, Knoche, Luiz Gustavo (84 Polak), Perišić (85 Vieirinha), Träsch, De Bruyne, Malanda Adje, Arnold (73 Caligiuri), Olić

NÜRNBERG: Schäfer, Pogatetz, Plattenhardt, Angha (78 Pekhart), Feulner, Balitsch, Hloušek (64 Mak), Kiyotake, Frantz (25 Campana), Stark, Drmić

Nogometaši Wolfsburga upisali su u 30. kolu važnu pobjedu protiv Nürnberga na krilima hrvatskih reprezentativaca Ivice Olića i Ivana Perišića, koji su postigli tri gola. Raspoloženiji je bio Perišić koji je u dva navrata tresao mrežu gostujućeg vratara Schäfera.

Poveli su gosti golom Feulnera, da bi Vukovima preokret donijeli Olić i Perišić, koji su se u razmaku od samo tri minute upisali među strijelce. U oba navrata asistent je bio Kevin de Bruyne. Wolfsburg je ovom pobjedom stigao na četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Domaću pobjedu potvrdili su Malanda Adje u 69. minuti i Perišić koji je svoj drugi pogodak na utakmici zabio osam minuta prije kraja na asistenciju Olića.  Olić je odigrao svih 90 minuta za Vukove, dok je Perišić zamijenjen pet minuta prije kraja.

Wolfsburgo 4-1 Nurmberg (All Goals) 12-04-2014 by linus-fred