[VIDEO] Bundesliga: Rebić zabio eurogol pa zaradio crveni u pobjedi Eintrachta, Jedvaj bez nastupa u remiju Bayera

Ante je bio u centru pažnje.

Dvije današnje utakmice sedmog kola njemačke Bundeslige su iza nas.

U ranije odigranoj utakmici Tin Jedvaj nije ulazio u igru u gostujućem remiju Bayer Leverkusena kod Freiburga 0:0.

Golova je zato bilo u popodnevnoj utakmici u kojoj je Eintracht svladao Hoffenheim na gostovanju 2:1. U 40. minuti Jović je uposlio Antu Rebića, koji lobom s preko 30 metara zabija za prednost gostiju, da bi i sam Jović u prvoj minuti nastavka povisio na 2:0.

Igrala se 65. minuta kada je Rebić zbog sprječavanja polukontre zaradio isključenje, što je Nelson iskoristio i sedam minuta prije kraja uspio smanjiti rezultat na konačnih 2:1. Andrej Kramarić za Hoffenheim nije igrao.