Bundesliga: Šok za Kovačev Bayern! Novim porazom Bavarci pali na peto mjesto!

Niko Kovač u sve je većim problemima.

Današnji dio sedmog kola njemačke Bundeslige zaključen je utakmicom Bayerna iz Munchena i Borussije Monchengladbach, a gosti su upisali senzacionalnu, 3:0 pobjedu i skočili na drugo mjesto.

Već u desetoj minuti Hofmann je uposlio Pleu, koji s 20 metara u sami donji kut zabija za prednost gostiju. Samo šest minuta kasnije isti igrač došao je do svoje druge asistencije, a Stindl s ruba kaznenog prostora povisio na 2:0 iz drugog udarca u okvir na utakmici.

Pokušao je Niko Kovač probuditi svoju momčad uvođenjem Francka Riberyja, Renata Sanchesa i Serge Gnabryja, no do kraja utakmice Bavarci su uspjeli postići samo jedan pogodak Lewandowskog, koji je poništen zbog zaleđa. Zato su gosti ponovno zabili i to dvije minute prije kraja kada je Herrmann postavio konačnih 3:0 nakon kombinacije iz kornera.