Bundesliga: Tin Jedvaj prvo zabio autogol, pa potom gol u pobjedi Bayera nad Herthom

Utakmica 2. kolo: Bayer - Hertha 4:2. Jedvaj je u 24. minuti skrenuo jedan ubačaj u svoju mrežu, da bi se iskupio u 50. minuti

Tin Jedvaj/Getty Images

Mladi hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj odigrao je zapaženu rolu u drugom kolu njemačke Bundeslige. Njegov Bayer iz Leverkusena pobijedio je Herthu 4:2, a Jedvaj je zabio gol i autogol.

Prvo je u 24. minuti skrenuo jedan ubačaj u svoju mrežu, da bi se iskupio u 50. minuti, izjednačivši rezultat na 1:1. Jedvaj je u 65. minuti zamijenjen, a pobjedu Apotekara osigurali su Brandt (74′) i Bellarabi u 86. minuti.

Badelj i Iličević su doživjeli težak domaći poraz od Paderborna. Hrvatski veznjaci odradili su svih 90 minuta. Wolfsburg je kod kuće remizirao 2:2 s Eintrachtom iz Frankfurta, Olić je bio na terenu do 70. minute.

Goal Jedvaj [ Bayer Leverkusen 1-1 Hertha ] 30… by Bundes2014