BUNDESLIGA:Krama prekinuo golgeterski post!

Krama napokon zabio.

Danas je odigrano šest utakmica 21.kola Bundeslige.

Hoffenheim je odigrao 1-1 na gostovanju u Berlinu kod Herthe,a jedini pogodak za goste postigao je naš Andrej Kramarić u 36.minuti iz kaznenog udarca.Krama je tako prekinuo dug golgeterski post.Bod domaćinima osigurao je veteran Kalou.

Bayern je lako riješio Mainz pogotcima u prvom poluvremenu,a strijelci za momčad iz Munchena bili su Franck Ribery i James Rodriguez.

Wolfsburg i Stuttgart odigrali su 1-1. Poveo je domaćin pogotkom Origija,a bod gostima donio je Mario Gomez.Naš Josip Brekalo u igru je ušao u 81.minuti,kada je zamijenio Didavija.

Freiburg i Bayer Leverkuzen bili su poravnati u svim parametrima,a tako je i završilo,bez pogodaka.Utakmicu je obilježilo čak osam kartona,a čak sedam dobili su domaći.Naš Tin Jedvaj ponovo nije ulazio u igru kod Bayera.Jedvaj se nalazi u nezavidnoj poziciji četiri mjeseca pred SP.Apotekari ga ne puštaju na posudbu,ali mu ni ne daju priliku.

U derbiju RB Leipzig je savladao Borussiju MonchenGladbach pogotkom u 88.minuti.Junak je bio Lookman, koji je pogodio u debiju,i to deset minuta nakon što je ušao s klupe.Lookman je došao iz Evertona.

Werder je preokretom savladao Schalke na Gelzenkirchen areni,i upisao važne bodove u borbi za opstanak.Schalke je poveo preko Konoplyanke,no sve je pošlo po zlu za domaće kada je u 78.minuti isključen Nastasić zbog drugog žutog kartona.Minut kasnije Kruse je poravnao na 1-1,a veliku pobjedu gostima donosi Junuzović u trećoj minuti nadoknade.Marko Pjaca igrao je posljednjih 20-ak minuta umjesto Konoplyanke,i pogodio vratnicu.