Bundesliga: Visok poraz Kovačevog Eintrachta, Elezu cijeli susret u remiju!

Prvi poraz Kovača u 2018.

{$alt}

Danas su odigrane posljedne dvije utakmice 21.kola Bundeslige.

Eintracht Frankfurt doživio je visok poraz na gostovanju kod Augsburga.Izabranici Nike Kovača propustili su priliku zasjesti na drugo mjesto tablice.Domaćin je slavio s 3-0,Koo,Gregoritsch i Richter svojim su pogotcima srušili Eintracht.Prvi je to poraz ove ekipe u 2018.godini.Naš Ante Rebić nije se našao u zapisniku zbog žutih kartona.

U drugom susretu Hannover našeg Josipa Eleza uzeo je bod na gostovanju kod Hamburger SV.Fossum je doveo goste u prednost u 37.minuti,a prijeko potreban bod domaćinu donio je Filip Kostić u 86.minuti.U 94.minuti Papadoupolos je dobio drugi žuti karton,no to nije utjecalo na ishod.Elez je odigrao cijelu utakmicu za Hannover.