Ivan Ramljak je pogodio sva četiri pokušaja za tri poena.

KK Škrljevo – KK Cedevita 72:88 (18:24, 10:18, 23:25, 21:21)

Škrljevo: Šarac 12, Štemberger 10, Jashari, Ušić 6, Barnjak 3, Boban 5, Hrnjkaš, Perković 4, Konjević 20, Furlan, Janc 4, Stipčić 8.
Cedevita: Ukić 6, Krušlin 11, Perković 2, Johnson 8, Bajo 13, Slavica, Žganec 8, Musa 3, Cherry 11, Markota 3, Ramljak 14, Stipanović 9.

U susretu 19. kola HR Premijer lige Cedevita je došla do sigurne pobjede na Mavrincima. Vitamini su pobijedili rezultatom 88:72 te time upisali nova dva boda na prvenstvenoj ljestvici domaćeg natjecanja. Manjak rotacije i kvalitete u odnosu na zagrebačku momčad bio je presudan Škrljevu u ovoj utakmici, ali puna dvorana je mogla biti zadovoljna viđenim.

Kod Škrljeva najraspoloženiji je bio Davor Konjević (20 poena i 7 skokova) i mladi Marko Šarac (12 poena) koji je u momčad iz Bakra nedavno došao iz sinjskog Alkara. U momčadi Cedevite šuterski najraspoloženiji je bio Ivan Ramljak (14 poena, 4/4 za tri poena), a 13 poena u samo 11 minuta igre upisao je mladi Darko Bajo koji je na taj način iskoristio minutažu koju mu je povjerio trener Zdovc.

Škrljevo se trenutno nalazi na 5. mjestu sa 11 prvenstvenih pobjeda i 7 poraza, a Cedevita je vodeća sa 17 pobjeda i jednim porazom.