Četiri medalje junioraca na French openu

Tri medalje osvojili su seniori, a četiri juniori u Francuskoj.

Drugog dana French poomsae open-a Hrvatska tehnička reprezentacija u taekwondou osvojila je četiri medalje. Nakon što su u subotu seniori osvojili tri medalje, juniori su bili još uspješniji.

Josip Šteko osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju u FreeStyleu, a Lana Prđun se u istom natjecanju okitila srebrnom medaljom.

Hana Vlašić je također osvojila srebro, kao i juniorski tim u kojem su participirali Marin Hlad, Niko Zoričić i Mislav Pečko.

Hrvatska tehnička reprezentacija završila je tako svoj nastup na jakom G1 turniru u Francuskoj sa osvojenih 7 medalja, od čega 2 zlatne, 4 srebrne i 1 brončanom.