Četverostruko slavlje za Bepa Pedisića, zlato, srebro, bronca i novi svjetski rekord

Pedisić je uz zlatno postavio novi svjetski rekord u čučnju.

Bepo Pedisić ostvario je četverostruki uspjeh na Europskom prvenstvu u powerliftingu u Litvi. Osim što je osvojio sve tri medalje, postavio je i novi svjetski rekord.

Bepo je osvojio srebrnu medalju u powerliftingu u kategoriji mlađih kadeta do 93 kilograma.

Osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju u čučnju, a osim toga postavio je i novi svjetski rekord koji sada iznosi 267 kilograma.

U natjecanju u mrtvom dizanju, Pedisić se zadovoljio sa broncom te tako popunio kolekciju iz Litve sa sve tri medalje.

Uz Bepa je u Litvu išao njegov trener Tomislav Ivandić.