Challenger Bratislava: Franko Škugor ispao od osmog nositelja!

Škugor je izgubio u meču četvrtfinala od Slovaka Lukaša Lacka, osmog nositelja turnira, sa 6:1, 3:6 i 6:3.

Hrvatski tenisač Franko Škugor nije se uspio plasirati u polufinale Challengera u Bratislavi. Izgubio je u meču četvrtfinala od Slovaka Lukaša Lacka, osmog nositelja turnira, sa 6:1, 3:6 i 6:3.

Prvi set je otišao na stranu Slovaka na način da je dvaput oduzimao početni udarac našem tenisaču, u drugom i četvrtom gemu, za laganih 6:1.

Škugor se vratio u drugom setu kada je u četvrtom gemu, na servisu Lacka, napravio ‘break’ te na koncu osvojio set sa 6:3.

U drugom gemu trećeg seta Lacko radi ‘break’ na servisu Škugora za vodstvo 2:0. U šestom gemu, pri vodstvu 4:2 Lacka, naš tenisač je imao dvije prilike za oduzimanje servisa, ali Slovak se uspješno obranio i poveo 5:2. Na kraju je Slovak set zaključio sa 6:3 čime si je osigurao nastup u polufinalu gdje ga čeka Estonac Jurgen Zopp.