Challenger Le Gosier: Viktor Galović ispao već u prvom kolu

Galović nije prošao ni prvu prepreku.

Hrvatski tenisač i 187. na ATP ljestvici, Viktor Galović, nije se uspio plasirati u osminu finala Challengera u Le Gosieru. Njega je nakon dva sata i 20 minuta igre sa 4:6, 6:2 i 7:6 pobijedio 235. tenisač svijeta, Čileanac Christian Garin.

U prvom setu gledali smo vrlo uzbudljiv susret. Oba tenisača po dva puta su oduzela servis protivniku, no Galović je svojim trećim breakom i korištenjem prve set lopte poveo s 1-0 u setovima.

Tada je uslijedio preokret Čileanca. U drugom setu tri puta je oduzeo servis protivniku, a u trećem setu je, s obzirom da breakova nije bilo, nakon trinaeste igre rezultatom 7-3 prošao u osminu finala.