CHALLENGER LIMOGES: Jana Fett neočekivano izgubila u Francuskoj

Facebook Jana Fett

Jana Fett upisala je poraz u prvom kolu Challengera u Limogesu. S dva puta po 6:4 bolja je bila Švicarka Conny Perrin.

Fett nije uspjela proći u drugo kolo Challengera u Limogesu. Prvo kolo donijelo joj je dvoboj sa sto mjesta lošije plasiranom Švicarkom Conny Perrin i poraz s dva puta po 6:4.

Perrin ove sezone nema baš dobre rezultate, no u ovom meču je dominirala i za sat i pol prošla dalje. Treći poraz u nizu upisala je hrvatska tenisačica.

U prvom setu Fett je vodila s 4:2 nakon što je izgubila prva dva gema, ali nakon toga je Perrin nanizala četiri gema i uzela prvi set.

U drugom setu bio je dovoljan jedan break kod 3:3, dotad je Fett propustila tri prilike za oduzimanje servisa protivnici i na kraju je upisala poraz.

U drugom kolu Perrin će igrati protiv Poline Monove koja je u dva seta svladala Alexandru Cadantu.