Challenger Ostrava: Serdarušić izbacio Francuza za četvrtinu finala

Francuski tenisač naposljetku je predao meč.

Mlada nada hrvatskog tenisa, Nikola Serdarušić, uspješno se plasirao u četvrtinu finala Challengera u češkoj Ostravi, nakon što je u osmini finala pobijedio Francuza Vincenta Millota. 241. tenisač svijeta vodio je 7:5 i 3:0, kada mu je 252. tenisač svijeta predao meč.

Millot je s dva oduzeta servisa našem tenisaču poveo 5:1, no ni to mu nije bilo dovoljno da osvoji prvi set. S tri uzastopna breaka naš tenisač napravio je veliki preokret i osvojio set rezultatom 7:5.

U drugom setu Serdarušić je ponovno oduzeo servis protivniku te poveo 3:0, kada je Millot odlučio predati meč zbog ozljede.