Challenger Padova: Brkić i Pavić osvojili naslov!

Naša kombinacija osvojila je turnir u Italiji.

Ante Pavić/Getty Images

Treći nositelji Challenger turnira u talijanskoj Padovi, Tomislav Brkić i Ante Pavić, osvojili su naslov u konkurenciji parova nakon što su za 89 minuta pobijedili četvrte nositelje, Waltera Trusendija i Andrea Vavassorija rezultatom 6:2 i 7:6.

Bio je to početak meča kakav se samo može poželjeti. Naša kombinacija došla je do prednosti od 3:0, a zatim još jednim breakom došla i do osvajanja seta. Iako su Brkić i Pavić imali tri meč lopte pri rezultatu 5:4 u drugom setu, protivnici su uspjeli izjednačiti i u konačnici izboriti trinaestu igru, no u njoj su rezultatom 7-4 Brkić i Pavić osvojili naslov.