Challenger Poprad: Ante Pavić i Tomislav Brkić osvojili naslov!

Velika pobjeda naše kombinacije.

Ante Pavić/Foto: Gettyimages

U finalu Challenger turnira u slovačkom Popradu hrvatski tenisač Ante Pavić i BiH tenisač Tomislav Brkić osvojili su naslov pobijedivši Nikolu Čačića i Lucu Margarolija rezultatom 6:3, 4:6 i 16:14 nakon sat i 37 minuta igre.

U prvom setu naša kombinacija ubrzo je došla do prednosti od 3:0, koju nije ispuštala do samog kraja i drugom set loptom povela 1-0 u setovima. Iako su protivnici imali prednost od 5:1 u drugom setu, Pavić i Brkić uspjeli su smanjiti na 5:4, kada ipak Čačić i Margaroli izjednačuju u setovima.

Nakon pet mini-breakova sa svake strane u odlučujućem, trećem setu, više smirenosti na kraju je imala kombinacija Brkić / Pavić, koja je oduzela servis protivnicima pri rezultatu 14:14 te to potvrdila u idućem gemu i došla do konačne pobjede i naslova.