Challenger Vicenza: Galović nakon velike borbe poražen od domaćeg predstavnika

Ništa od osmine finala za našeg tenisača.

Viktor Galović nije se uspio plasirati u osminu finala Challenger turnira u talijanskoj Vicenzi. Njega je nakon dva sata i osam minuta igre sa 6:3, 3:6 i 6:4 pobijedio peti nositelj i domaći predstavnik Stefano Travaglia.

U prvom setu gledali smo izjednačen susret do rezultata 3:3 kada Talijan s dva uzastopno oduzeta servisa dolazi do 6:3. U drugom setu bila je obrnuta situacija. Naime, prvo je breakom Galović poveo 3:2, da bi novim breakom za 6:3 došao do izjednačenja rezultata u setovima.

Ipak, jedan oduzeti servis pri rezultatu 1:1 u trećem setu bio je koban za našeg tenisača, koji je ispao već u prvom kolu.