Cibona posramljena od Hermesa! Klub napustio stožerni igrač

Cibosi su u petom kolu Hrvatskog prvenstva doživjeli prvi poraz od gradskog suparnika Hermes Analitice.

Košarkaši Cibone poraženi su na domaćem terenu u petom kolu HT Premijer lige od gradskog suparnika Hermes Analitice s više nego uvjerljivih 83:92.

Nakon prve četvrtine i rezultata 34:20 za Cibonu ništa nije slutilo na konačni rasplet, no do poluvremena su gosti poveli s jedan razlike. U drugom dijelu Vukovi ponovno dolaze do vodstva nakon treće četvrtine, no u posljednjoj dionici Hermes radi prednost od 13 poena razlike.

U redovima domaćina Bošnjak je postigao 29, a Melvin 25 poena, dok je heroj gostiju bio Ivan Svoboda s 23 ubačaja. Trener Cibone Slobodan Subotić nakon susreta je obznanio kako klub više ne računa na Luku Žorića.

“Dan prije smo imali neugodnu situaciju. Tijekom analize utakmice s FMP-om Luka Žorić je burno reagirao i izletio iz kluba. Da, prozvao sam ga, ali ga nisam ni otpisao ni otjerao. Nadam se da će se vratiti, ali to je sad na upravi. To je ostavilo traga na dečkima”, kazao je popularni Piksi.