Na Međunarodnom taekwondo turniru "M2" u Vrbovcu osvojena odličja

Članovi Taekwondo Kluba “Karlovac” osvojili tri zlatne medalje!

Članovi Taekwondo kluba “Karlovac” sudjelovali su  na 14. međunarodnom turniru “M2 Open” u organizaciji Taekwondo kluba “Rugvica”, a koji se održao u subotu u Vrbovcu. Nastupilo je sveukupno 457 natjecatelja iz 59 klubova iz sedam zemalja. Osvojeno je šest medalja, tri zlatne, jedna srebrna i dvije brončane.

Karlovački klub nastupio je u kombiniranom sastavu mlađih kadeta, kadeta, juniora i seniora u muškoj i ženskoj konkurenciji. Ana Znaor bila je prva kod seniorki iznad 67 kg, Ela Znaor kod kadetkinja do 55 kg i kadet Josip Vuljanić iznad 65 kg. Magdalena Ljubić osvojila je drugo mjesto kod mlađih kadetkinja do 24 kg.

Brončane medalje osvojili su senior Arijan Jelenović do 58 kg i juniorka Petra Božić do 46 kg. Sandro Tuškan, Nikola Brnardić, Ivan Klarić, Martin Štefanac, Danijel Bešić, Tena Naglić i Ivan Horvat nisu uspjeli doći do odličja, no velike čestitke  svim našim reprezentativcima.