Copa America (Ž): Bolivija šokirala Ekvador, Brazilke deklasirale Venezuelu za polufinale

Veliko iznenađenje vidjeli smo večeras.

Pretposljednje, peto kolo Copa America Femenina u skupini B nam je ponudilo pravo iznenađenje, a saznali smo i prve sudionice polufinala.

To je momčad Brazila, koja je s uvjerljivih 4:0 deklasirala Venezuelu. Po dva gola pala su u svakom poluvremenu. U desetoj minuti Monica je dovela braniteljice naslova u vodstvo, a Beatriz je dvama pogotcima povisila na 3:0. Konačni rezultat postavila je Marta golom šest minuta prije kraja.

U drugom susretu ove skupine derbi začelja igrale su Bolivija i Ekvador, a Bolivijke su upisale prvu pobjedu na turniru pogotkom Moron iz kaznenog udarca u 68. minuti.