Copa del Rey: Atletico prošao dalje, Formentera izbacila Athletic Bilbao!

Poznata su još tri sudionika osmine finala.

Još tri uzvratne utakmice Copa del Rey su iza nas i svjedočili smo novom iznenađenju.

Formentera je u šestoj minuti sudačkog dijela pogotkom Muniza srušila Athletic Bilbao, upisala minimalnu 1:0 pobjedu i izborila osminu finala. Atletico Madrid nije imao problema i s 3:0 razbio je Elche. Igrač susreta bio je Fernando Torres, koji je postigao dva gola, a Elche je načeo Gimenez u 33. minuti. Šime Vrsaljko u igru je ušao u 66. minuti.

U posljednjem susretu Las Palmas je izdržao i na domaćem terenu izgubio s 3:1 od Deportiva, što im je bilo dovoljno za prolaz, s obzirom da su u prvoj utakmici upisali 4:1 pobjedu. Dva gola Borje i jedan Colaka nisu bili dovoljni za goste, jer je Toledo u 58. minuti srušio sve nade za prolaz Deportiva.

Copa del Rey, šesnaestina finala, uzvrati:

Athletic Bilbao 0:1 Formentera (90+6. Muniz) – Ukupni rezultat 1:2

Atletico Madrid 3:0 Elche (Gimenez 31., Torres 33., 68.) – Ukupni rezultat 4:1

Las Palmas 1:3 Deportivo La Coruna (Toledo 58. / 41. Colak, 53., 80. Borja) – Ukupni rezultat 5:4