Copa del Rey: Drugoligaš izbacio Malagu, Leganes siguran

Prvu senzaciju vidjeli smo u ovogodišnjem španjolskom Kupu.

Odigrane su prve dvije uzvratne utakmice šesnaestine finala španjolskog Copa del Rey i već smo vidjeli jednu veliku senzaciju.

Leganes je i u uzvratu bio bolji od Valladolida i to s minimalnih 1:0. Gol odluke postigao je Tito u 34. minuti i na taj način samo potvrdio 2:1 prednost stečenu u prvoj utakmici.

A za iznenađenje dosadašnjeg dijela natjecanja pobrinula se Numancia, koja je i u uzvratu uspjela ostati neporažena protiv Malage. Završilo je 1:1, a s obzirom na 2:1 pobjedu iz prvog susreta, drugoligaš je prošao dalje. Već u 19. minuti Jony je centrirao, a Adrian pospremio loptu u mrežu za vodstvo Malage, kojom se anulirala prednost. Međutim, u 53. minuti Elgezabal je izjednačio i odveo Numanciju u osminu finala.

Kasnije večeras igraju se i preostale tri današnje utakmice šesnaestine finala.