Copa del Rey: Espanyol i Sevilla osigurali četvrtfinale

Favoriti nisu imali problema.

Odigrane su prve dvije današnje uzvratne utakmice osmine finala španjolskog Copa del Rey u kojima su favoriti izborili pobjede te prošli u četvrtfinale.

Espanyol je nadoknadio zaostatak od 2:1 iz prve utakmice te u gostima pobijedio Levante 2:0. Već u 14. minuti Leo Baptistao je nakon Morenovog centaršuta zabio za 1:0, da bi i sam Moreno u 34. minuti osigurao prolaz momčadi iz Barcelone.

Sevilla na svom Estadio Ramon Sanchez Pizjuan nije imala poteškoća te je pobijedila Cadiz 2:1 i s ukupnih 4:1 prošla dalje. Wissam Ben Yedder u 31. minuti je doveo domaćine u vodstvo, da bi Correa u 54. minuti povisio na 2:0. Utješni gol gostima je donio Garcia pet minuta prije kraja.

Copa del Rey, osmina finala, uzvrati:

Levante 0:2 Espanyol (14. Baptistao, 34. Moreno) – Ukupni rezultat 2:3

Sevilla 2:1 Cadiz (Ben Yedder 31., Correa 54. / 85. Garcia) – Ukupni rezultat 4:1