Copa del Rey: Las Palmas remizirao s Valencijom, Sevilla sigurna

Još dvije utakmice osmine finala su iza nas.

Odigrane su još dvije utakmice osmine finala španjolskog Copa del Rey, a vidjeli smo jednu veliku senzaciju.

Sevilla nije imala poteškoća protiv Cadiza te je upisala očekivanu, 2:0 pobjedu. Momčad Vicenza Montelle povela je već u devetoj minuti kada je Nolito iskoristio centaršut Evera Banege i zabio za 1:0. Konačnih 2:0 postavio je Navas samo 14 minuta kasnije. Sanchez je imao veliku priliku smanjiti rezultat iz kaznenog udarca, no pogodio je stativu i ostalo je 2:0.

Veliku senzaciju priredio je Las Palmas, koji je na Kanarskim Otocima uspio remizirati s Valencijom 1:1. Jedini pogodak za Kanarince je postigao Calleri nakon Herrerinog prizemnog centaršuta u 36. minuti, no pet minuta prije kraja nakon identične situacije Rodrigo je iskoristio prizemni centaršut Latorrea i izjednačio na 1:1.