Ćorić zaustavljen već u prvom kolu

Borna Ćorić ispraćen je iz Monte Carla već u prvome kolu...

Borna Ćorić već je na startu napustio ATP turnir u Monte Carlu, izgubivši od Ukrajinca Aleksandra Dolgopolova.

Negdašnji pobjednik PBZ Zagreb Indoorsa bio je bolji za dva sata i petnaest minuta igre i tri seta, potvrdivši na taj način kako u posljednje vrijeme nastupa u fantastičnoj formi.

Mladi hrvatski tenisač nije bio loš, no protiv ovakvoga Dolgopolova jednostavno se nije moglo. Ukrajinski je predstavnik Ćorića u prvom setu slomio tek u tie-breaku, no Borna se odmah vratio i nakon međusobne ‘razmjene’ oduzetih servisa u završnici uspio napraviti break te rezultat dovesti u egal.

Pomoći ipak nije bilo – Dolgopolov je projurio odlučujućom igrom, vrlo brzo odmaknuo na nedostižnih 5:1 i u konačnici slavio sa 6:2. U sljedećoj rundi čekat će ga bolji iz susreta Monfilsa i Kuznjecova.