Ćorluka strijelac, Tomečaku svih 90 minuta

Ćorluka je, u pobjedi svojeg Lokomotiva, zabio gol za vodstvo u 54. minuti protiv Krilje Sovetov, a konačni rezultat bio je 2:0.

U nedjelju su odigrane utakmice ukrajinske i ruske lige, a jednu od glavnih uloga u svojoj momčadi odigrao je hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka.

Ćorluka je, u pobjedi svojeg Lokomotiva, zabio gol za vodstvo u 54. minuti protiv Krilje Sovetov, a konačni rezultat bio je 2:0. Drugi moskovski klub CSKA odigrao je fantastičnu utakmicu protiv Saranska, a gledatelji su mogli vidjeti 10 golova. Rezultat je završio pobjedom CSKA 6:4, ali su do poluvremena imali zaostatak od tri gola i igrača manje. Totalni preokret dogodio se u zadnjih deset minuta kada moskovljani zabijaju tri gola.

Dnjipro je u lošoj formi i pretrpio je težak poraz na domaćem terenu. Zorja je bila bolja sa 3:0, a Ivan Tomečak ostvario je drugi nastup za novu momčad odigravši svih 90 minuta. Domagoj Vida rutinski je odigrao za Dinamo Kijev koji je slavio kod Volyna sa 2:0.