Cornet bolja od Lučić-Baroni u Brisbaneu

Cornet je pet puta uspjela oduzeti servis Mirjani, Mikici je to pošlo za rukom dvaput.

Sportske Novosti

Mirjana Lučić-Baroni nije se uspjela plasirati u četvrtfinale WTA turnira u Brisbaneu, a bolja od nje bila je Francuska tenisačica Alize Cornet koja ju je pobjedila u dva seta.

Cornet je prvi set osvojila bez problema poslije samo 29 minuta igre, nakon početnih 1:1 uzela je pet gemova u nizu i došla do prednosti. U drugom setu prepunom preokreta Mirjana je prva napravila break za 2:0, da bi potom izgubila dva servisa i četiri gema zaredom. Kod rezultata 4:2 za Cornet, Mikica ponovo okreće set u svoju korist 5:4 i to je bilo sve od nje jer je Cornet osvojila sva tri gema do kraja seta i meča.

Cornet je čak pet puta u meču oduzela servis Lučićevoj i zasluženo došla do pobjede, a u četvrtfinalu čeka pobjednicu dvoboja između Anett Kontaveit i Aliaksandre Sasnovich.