Čudesni Osijek u trećem pretkolu Europske lige!

U trećem pretkolu Osijek će igrati protiv opasnog PSV-a.

NK Osijek, Facebook

Nastavlja se dominacija hrvatskih klubova u Europi. Nakon Hajduka večeras je i Osijek izborio plasman u treće pretkolo Europske lige, Osijek je na gostovanju u Švicarskoj izgubio protiv Luzerna 2:1, ali zahvaljujući pobjedi u Gradskom vrtu od 2:0 Osijek se zasluženo plasirao u nastavak natjecanja.

Luzern je poveo preko Jurića u 19. minuti utakmice, u 62. minuti ponovno Jurić postiže pogodak za 2:0 vodstvo Luzerna nad Osijekom, ali u 72. minuti Ejupi pogađa za smanjenje rezultata na 2:1 i prolaz u treće pretkolo Europske lige. Luzern je u osmoj utakmici švicarskih i hrvatskih klubova postao prvi sastav koji je uspio svladati jednog našeg predstavnika u Europi.

U trećem pretkolu Osijek će igrati protiv opasnog PSV-a. Prva utakmica igra se u Eindhovenu za tjedan dana.