Danijel Subašić skrivio penal za Monaco, Antonio Milić promašio najstrožu kaznu za Rostov

Subašić je penal skrivio u dvoboju Bordeaux - Monaco 4:1, dok je Milić neprecizan bio u susretu Rostov - Krasnodar 0:2

Danijel Subašić/Getty Images

Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić odradio je svih 90 minuta u novom porazu Monaca u francuskom Le Championatu. Momčad iz Kneževine izgubila je u 2. kolu na gostovanju kod Bordeauxa sa 1:4, a Subašić je skrivio najstrožu kaznu u 75. minuti dvoboja.

Gosti su poveli preko Berbatova (44′), no u nastavku je Bordeaux zahvaljujući golovima Rolana (48′, 65′), Sale (61′-11m) i Khazrija (75′-11m) osigurao tri boda. Potencijalni hrvatski reprezentativac Gregory Sertić odigrao je cijelu utakmicu za Bordeaux.

Milić promašio jedanesterac

Subašićev prethodnik na vratima hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa također je bio u akciji tijekom vikenda. Splićanin je branio svih 90 minuta za Rostov koji je kod kuće poražen od Krasnodara (0:2) u okviru 4. kola ruskog prvenstva.

Svih 90 minuta odradio je i potencijalni hrvatski reprezentativac Antonio Milić, koji je u 42. minuti kod rezultata 0:1 promašio jedanaesterac za Rostov.