Debi Marka Roga u pobjedi Napolija nad Interom

U prvoj utakmici 15. kola talijanske Serie A Napoli je na svom stadionu s 3:0 nadigrao milanski Inter za koji su od prve minute nastupili naši reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović.

Napoli je odlično otvorio utakmicu. Poveli su u 2. minuti utakmice kada je lijepu akciju pogotkom završio Zielinski. U 5. minuti već je 2:0, a strijelac je slovački reprezentativac Marek Hamšik. Inter je pokušavao smanjiti prednost domaćina, ali je Pepe Reina odličnim intervencijama spriječio pokušaje Icardija te je sačuvao svoju mrežu netaknutom. Napoli je jednako dobro otvorio i drugo poluvrijeme. Povećanje prednosti i rješavanje pitanje pobjednika donosi Lorenzo Insigne u 51. minuti susreta. Ono što nas posebno veseli je debi Marka Roga u dresu Napolija. Marko je u igru ušao u 76. minuti te je u nekoiko situacija zaradio pljesak domaćih navijača.

Napoli je ovom pobjedom skočio na 6. mjesto, a isti broj bodova (28) imaju i četvrtoplasirani Lazio i petoplasirana Atalanta koji imaju i utakmicu manje. Inter je s 21 bodom na 8. mjestu Serie A.