Menadžer Southamptona zabrinut za ozljedu Dejana Lovrena

- Nadamo se da ozljeda ipak neće biti teže prirode. No, više ćemo znati nakon liječničkog pregleda, objasnio je Pochettino

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren ponovo se upisao među strijelce za Southampton koji je remizirao na gostovanju kod Sunderlanda u okviru 22. kolu engleske Premierlige. Utakmica je završila 2:2, a hrvatski je branič mrežu domaćina zatresao nakon kornera u 31. minuti, povisivši rezultat na 2:0.

Lovren je svoj drugi pogodak u redovima engleskog prvoligaša postigao iz poluvoleja s desetak metara. Samo minutu kasnije Fabio Borini smanjio je zaostatak domaćina, da bi konačan rezultat u 71. minuti postavio Johnson. Lovren nije dočekao kraj utakmice, dvije minute prije kraja morao je napustiti igru zbog ozljede. Sličnu je sudbinu doživio i njegov suigrač Gaston Ramirez koji je čak morao biti odveden u bolnicu.

Menadžer Southamptona  Mauricio Pochettino izrazio je zabrinutost za dvojicu ozljeđenih.

– Nadamo se da ozljede ipak neće biti teže prirode. No, više ćemo znati nakon liječničkih pregleda, objasnio je Pochettino.