DFB Pokal : Bellarabi odveo Apotekare u polufinale!

Sjajna utakmica u Leverkusenu.

Tin Jedvaj/Getty Images

Bayer Leverkusen plasirao se u polufinale njemačkog kupa. U sjajnoj utakmici Apotekari su nadvisili Werder sa 4:2, ali tek nakon 120 minuta igre.

Gosti su poveli već u četvrtoj minuti pogotkom Krusea s bijele točke.Na 2:0 povisio je Johansson, i činilo se da će tim iz Bremena uspjeti savladati Bayer. No, Julian Brandt u 31. minuti smanjuje na 2:1 i.vraća svoj tim u igru.

Isti je igrač zabio i u 55.minuti za izjednačenje. Do kraja regularnih 90 minuta ostalo je 2:2, i otišlo se u produžetke.

U prvih 15 minuta nije bilo pogodaka. U 111. minuti Bellarabi zabija samo dva minuta nakon ulaska u igru. Isti igrač ima priliku zapečatiti sudbinu Werdera u 115. minuti,ali je zamalo neprecizan.

Međutim, u 118. minuti sjajno proigrava Havertza, koji zabija za 4:2 i polufinale tima iz Leverkusena.

Tin Jedvaj s klupe je odgledao i ovaj meč svoga tima.