Dinamična utakmica Cibalije i Intera završila rezultatom 3:3

Jedini subotnji dvoboj trećeg kola HNL-a igrao se u Vinkovcima.

Dvobojem u Vinkovcima s bodovne nule pomaknuli su se Cibalia i Inter Zaprešić. Odigrana dinamična utakmica završila je  remijem 3:3.

Gosti su poveli u 7. minuti pogotkom glavom bivšeg igrača Cibalije Jakova Filipovića, a domaćini su izjednačili šest minuta kasnije kad je glavom zabio Sandro Ugrina.

U 34. minuti  s desetak metara gađa Edi Baša i donosi vodstvo Cibaliji, samo 6 minuta kasnije Mario Brleković nakon slobodnog udarca iskosa izjednačava glavom.

U 55. minuti Jakov Puljić, još jedan bivši igrač Cibalije, zabija iz voleja za novo vodstvo Intera, a pet minuta prije kraja pogađa same rašlje iz slobodnog udarca za konačnih 3:3.

Utakmica je počela minutom šutnje za preminulog navijača Cibalije Stjepana Vojnića mladića koji je 13. kolovoza trebao proslaviti 19. rođendan, a koji je bolovao od  celebralne paralize, no ništa ga nije sprečavalo da bude uz svoj klub na gotovo svakoj domaćoj utakmici.