Dinamo i Anorthosis ostali jedini neporaženi klubovi u Europi

Dinamo i Anorthosis nastavljaju niz neporaženosti, Interu prvi poraz sezone

Dinamo se današnjom minimalnom pobjedom nad Cibalijom pridružio ciparskom Anorthosisu među jedina dva neporažena kluba u Europi. Modre je do pobjede odveo Čileanac Angelo Henriquez pogotkom glavom u 79. minuti dok je Anorthosis slavio u gostima kod Arisa golovima Victora u 80. minuti te Alvesa u sudačkoj nadoknadi.

Gordon Schildenfeld odigrao je svih 90 minuta i zaradio je žuti karton, dok Danijel Pranjić nije bio u sastavu. Iz utrke za sezonom bez poraza ispao je Inter iz Milana koji je na svom terenu izgubio od Udinesea 1:3, a nešto ranije otpali su i Manchester City porazom od Šahtara iz Donjecka i Valencia porazom od Getafea.

Dinamu je ovo bila posljednja utakmica u ovoj kalendarskoj godini dok Anorthosisa čeka derbi protiv Apoela iz Nicosije.