Dinamo bolji od najbolje albanske momčadi

Dinamo drugi susret igra već sutra protiv Dynamo Dresdena

Nogometaši Dinama odigrali su prvi susret na zimskim pripremama u Turskoj. Na jednom od terena u Beleku, modri su sa 2:1 bili bolji od vodeće momčadi albanskog prvenstva, Partizanija.

Dinamo – Partizani 2:1 (1:1)

strijelci: 0:1 Bardhi 13′, 1:1 Moro 27′, 2:1 Petković 52′

Dinamo: Livaković, Rrahmani, Perić, Moharrami, Leovac, Gjira, Kadzior, Menalo, Moro, Olmo, Petković. Od 60. minute: Horkaš, Baturina, Ćuže, Dilaver, Franjić, Gojak, Lešković, Matel, Musa, Šitum, Theophile-Catherine.

Partizani: Hoxha, Ibrahimi, Belica, Atanda, Trashi, Hila, Telushi, Duka, Mala, Asani, Bardhi.

Partizani su bolje otvorili susret, Jurgen Bardhi pogodio je mrežu Dominika Livakovića već u 13. minuti. Nije dugo trebalo modrima da izjednače, Nikola Moro zabio je gol u 27. minuti, a u nastavku je Dinamo okrenuo rezultat golom Brune Petkovića u 52. minuti susreta.

Već sutra izabranici Nenada Bjelice igraju novi susret protiv imenjaka iz Dresdena.