Dinamo do pobjede protiv Splita u Parku mladeži

Dinamo je uspio upisati sva tri boda na gostovanju u Splitu

U posljednjoj utakmici 15. kola 1. HNL, Dinamo je na Parku mladeži kod Splita slavio s minimalnih 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Stojanović u 17. minuti, pomalo na sretan način. Stojanović je pokušao ubaciti loptu u kazneni prostor, a ubačaj je išao u okvir i završio u domaćoj mreži.

U 27. minuti novi problemi za Modre, igru je morao napustiti Soudani, zbog problema sa zadnjom ložom.
Split do kraja utakmice nije uspio doći bar do boda. Pa je tako Dinamo 11. pobjedom ove sezone i dalje ostao iza Rijeke na šest bodova.

U sljedećem kolu za dva tjedna Dinamo dočekuje Istru 1961, a Split ide u goste zaprešićkom Interu.

Split – Dinamo 0:1 (Stojanović 17′)

Split: Duka (kap.) – Fuštar, Dupovac, Mikulić, Vasilj – Maglica, Vidović, Boljat, Čvedukas (od 67′ Pavlovski), Pešić (od 80′ Roglić) – Ugrina (od 59′ Špehar)
Dinamo: Livaković – Stojanović, Sigali, Benković, Mățel – Jonas, Pavičić – Soudani (kap., od 29′ Fiolić, od 81′ Perić), Ćorić (od 75′ Machado), Fernandes – Henríquez