Dinamo Moskva se namučio protiv Medveščaka

Medveščak je minimalno poražen u Moskvi...

Dinamo Moskva je u svojoj dvorani svladao Medveščak 2:1. Naša momčad je odigrala dobru utakmicu. Medveščak nije iskoristio isključenje Robinsona u sedmoj minuti i ubrzo je stigla kazna. Igrala se deseta minuta kad je Hietanen pogodio za vodstvo domaćina nakon asistencija Karpova i Robinsona. Sedam minuta kasnije isti igrač je nakon isključenja Brulea povisio rezultat. Asistencije su tada upisali Gorovikov i Kokarev. U drugoj trećini smo vidjeli prilično grubu igru s ukupno 18 kaznenih minuta, a rezultat se nije mijenjao.

Medveščak je smanjio u 53. minuti pogotkom Mantyle nakon dodavanja Kvapila i Saarinena. Posljednje dvije minute je naš predstavnik odigrao bez vratara, no domaća momčad ipak je sačuvala pobjedu. U četvrtak u 18:30 Medveščak gostuje kod Vitjaza.