Dinamo pobjednički otvorio pripreme, Husejinović se ponovno ozlijedio

Dinamo je pobijedio Slaviju u Pleternici gdje tradicionalno otvara svoju sezonu.

{$alt}

Dinamo je otvorio novu sezonu pobjedom u prijateljskoj utakmici protiv Slavije u Pleternici rezultatom 3:0. Zoran Mamić na teren je izveo kombinirani sastav na čelu s vratarom i kapetanom Eduardom, u obrani su igrali Pinto, Šimunović, Musa i Barišić. dok su vezni red činili Knežević, Goncalo, Olmo, Ćorić i Čileanac Fernandes koji su igrali iza usamljenog napadača Božića.

Dinamo je s autoritetom krenuo u susret povevši već u trećoj minuti susreta pogotkom Božića iz blizine što je bio plod pritiska novih/starih prvaka Hrvatske. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, a na odmoru je trener Mamić izmijenio gotovo cijelu postavu.

Već u 60. minuti Machado pogađa za podebljanje vodstva, a samo tri minute kasnije Tin Matić postavlja konačni rezultat. Jedina loša stvar za Dinamov stručni stožer je ponovna ozljeda Saida Husejinovića koji je ušao na poluvremenu, a iz igre je izašao već u 57. minuti.

Priroda ozljede još nije utvrđena, ali sigurno kako nije svejedno vidjeti novu ozljedu čovjeka kojega u Dinamu zasad prate samo pehovi.