Dinamo ponovio jučerašnju predstavu i u nastavku slomio protivnika

Bjelica je u utakmicu krenuo s potpuno novom jedanaestoricom.

Nakon jučerašnje pobjede protiv rumunjske Politehnice Iasi, Dinamo je i danas upisao pobijedu. Modri su s 2:0 bili bolji od poljskog Slaska iz Wroclawa, a kao i jučer slomili su protivnika u nastavku utakmice.

GNK Dinamo Zagreb – WKS Slask Wroclaw 2:0 (0:0)

strijelci: 1:0 Šitum (54′), 2:0 Franjić (72′)

Dinamo Zagreb: Livaković, Theophile, Perić, Šitum, Stojanović (od 66.Matel), Ademi, Majer (od 66.Rrahmani), Ćuže (od 60.Baturina), Marin (od 66.Franjić), Moro, Andrić.

Slask Wroclaw: Słowik, Celeban, Pawelec, Golla, Augusto, Farshad, Tarasovs, Mączyński, Chrapek, Pich, Robak.

Trener Nenad Bjelica poslao je potpuno drugu jedanaestoricu za razliku od jučer, a jedino su Mario Ćuže, Bartol Franjić, Alexandru Matel, Mario Šitum i Komnen Andrić nastupili u oba dvoboja.

Tokom čitave utakmice padala je jaka kiša i stvarala nemoguće uvijete za igru. Nakon prvih 45 minuta bez pogodaka, Dinamo je poveo u 54. minuti poslije sjajnog solo prodora i završnice Marija Šituma. U 78. minuti mladi Bartol Franjić se najbolje snašao poslije ubacivanja iz prekida i poslao iz blizine loptu u mrežu za konačnih 2:0.

U petak modri igraju posljednju utakmicu na pripremama u Beleku, a protivnik je bečka Austria.