Dinamo primio gol u 90. minuti, ozljeda Schildenfelda

Nogometaši Dinama remizirali su na pripremnoj utakmici u Sloveniji protiv Žiline.

{$alt}

Nogometaši Dinama u srijedu su doputovali na pripreme u Sloveniju, a već u četvrtak su igrali protiv slovačkog kluba Žiline s kojim su remizirali rezultatom 1:1 pogocima Soudanija i Williana.

Zoran Mamić na teren je poslao kombinirani sastav na čelu s vratarom Eduardom, obranu su činili Matel, Šimunović, Taravel i novopridošli Barišić. U veznom redu igrali su Machado, Gojak i Ademi, dok su napadački trio pravili mladi Olmo, Cekici i Pjaca.

U prvome dijelu Dinamo je bio bolja momčad na terenu, a prilike Modrih nisu iskoristili Pjaca, Machado i Olmo. Drugi dio donio je novih 11 u redovima Dinama među kojima je bio i Gordon Schildenfeld koji se ozlijedio odmah na početku poluvremena zbog čega se Šimunović morao vratiti u igru.

Ipak, u 68. minuti za zasluženo vodstvo Dinama pogodio je Soudani, ali u 90. minuti hladan tuš Dinamovcima donio je Willian izjednačujućim pogotkom za Slovake.