Dinamo remizirao protiv Makedonaca

Dinamo ostao neporažen na pripremama u Turskoj.

I u petom pripremnom susretu u Turskoj Dinamo je ostao neporažen.

Modri su do sada pobjeđivali Ordabasy (4:0), Šahtar Donjeck (1:0) i Sonderjyske (3:0), te su remizirali s ukrajinskom Zorjom. Još jedan remi odigrali su danas protiv makedonske Škendije.

U utakmici s puno prilika nažalost nismo vidjeli golove. Vratari obiju momčadi danas su bili dobro raspoloženi. U prvom poluvremenu Dinamo nije dobro igrao te mogu biti sretni što nisu otišli sa minusom na poluvremenu. Nakon izmjena, Dinamo u drugom poluvremenu izgleda puno bolje te niže prilike preko Soudanija, Gavranovića i Mora, dok je dobar udarac glavom uputio i Dino Perić, ali vratar gostiju, Zahov i to je uspješno obranio. Nekoliko trenutaka kasnije mladi Dinamov stoper Perić se ozlijedio te je morao napustiti travnjak. Na ovoj utakmici napokon smo vidjeli i Filipa Benkovića koji je u igru ušao u 76. minuti.

Dinamo (4-2-3-1): Zagorac – Stojanović, Rrahmani (od 46. Perić; od 78. Muhar), Lešković (od 76. Benković), Sosa (od 70. Lecjaks) – Ademi (od 46. Ćorić), Doumbia, Moro – Soudani (od 70. Fiolić), Gavranović (od 65. Hodžić), Olmo.
Škendija (4-2-3-1): Zahov – Bejtullai, Teqja, Adili, Murati – Alimi, Fazlagić – Stenio Junior, Hasani, Ibraimi – Radeski (još su igrali Rexhepi, Shefiti, Totre, Todorovski, Emini, Bojku).