Dinamo Riga odnio bodove iz Ledene

U pretposljednjoj utakmici sezone Medveščak je poražen pred svojim navijačima od Dinama iz Rige 3:1

Medveščak/Foto: commons.wikimedia.org - Ex13

Dvoboj je počeo minutom šutnje za nedavno preminulog Stevea Montadora. Igrači Medveščaka nosili su crne vrpce.

Prvi puta u KHL-u Mate Tomljenović je počeo utakmicu kao prvi vratar. Gosti su poveli u šestoj minuti pogotkom Saulietisa. Manje od minute kasnije gosti su opet slavili. Bivši igrač Medveščaka Trotter i Deslauries su upisali asistencije, a Videll je pogodio za 0:2. U 12. minuti su Genoway i Indrasis odigrali za Jurcinu, a on je povisio na 0:3.

Uoči druge trećine Heeter je zamijenio Tomljenovića. U 38. minuti Medveščak je postigao jedini pogodak. Thomas i Pelletier asistirali su strijelcu Hedbergu. Obje momčadi su igrale opušteno i do kraja se rezultat nije mijenjao. Medvešćak je natpucao goste s 25:19. Naša momčad je imala četiri kaznene minute, a latvijska dvije. U nedjelju u posljednjoj utakmici sezone u Ledenu dolazi Jokerit.