Dinamo i Rijeka pobjedama zaključili pripreme

Obje momčadi su slavile, Rijeka je bila bolja od Domžala 1:0, a Dinamo od Karpatya 2:0

Marcelo Brozović/Getty Images

Rijeka i Dinamo odigrali su posljednje utakmice ovoga pripremnog ciklusa. Obje momčadi su slavile, Rijeka je bila bolja od Domžala, a Dinamo od Karpatya.

Rijeka je slavila s 1:0 protiv Domžala pogotkom Moisesa na asistenciju Sharbinija u osamnaestoj minuti. Riječani su bili bolji protivnik no nisu uspjeli povećati svoje vodstvo. Kramarić i Jahović nisu najbolje reagirali u dobrim prigodama, a Tadić je u posljednjoj minuti uzdrmao vratnicu.

Dinamo je, pak, svladao Karpaty 2:0. Strijelci za Modre bili su Čop i Brozović, a vrijedi istaknuti i kako su pridošlice Andrijašević i Radonjić bili asistenti za ta dva pogotka.

Sljedeći susret za obje momčadi međusobni je susret ove dvoje momčadi 11. srpnja na Kantridi u kojem će se odlučivati o pobjedniku ovogodišnjeg Superkupa.