U prvoj utakmici 3. kola Prve HNL Dinamo i Slaven Belupo igrali su 1:1.

Dinamo spašava bod protiv Slaven Belupa na Maksimiru

Dinamo - Slaven Belupo 1:1 (Benković 90+4 / Jovičić 90+3)

“Slaven je odigrao jako dobru utakmicu, mi nismo bili na visini koju sam očekivao”, rekao je trener Dinama Zlatko Kranjčar nakon 1:1 remija sa Slaven Belupom na Maksimiru.

“Moram reći da sam prije utakmice upozoravao da su ove utakmice opasne i bez obzira na to što smo odmarali neke igrače sam očekivao više od onih koji su igrali. Imali smo ritam igre, ali smo bili prespori što je Belupo odlično koristio te stvarao nam opasne situacije iz kontri, ističe Kranjčar.

Gosti su poveli golom Aleksandra Jovičića u trećoj minuti sudačke nadoknade, ali nisu uspjeli zadržati prednost jer je odmah u sljedećoj minuti Filip Benković izjednačio na konačnih 1:1.

‘Rezultat je za nas, na kraju svega, ipak dobar jer smo zabili gol na samom kraju. Moram reći da napadači nisu bili na razini. Od njih sam prvih tražio agresivnost. Nemamo egzekutora, ali radimo na treningu upravo na tome i vjerujem da ćemo nakon analize biti bolji’, rekao je Kranjčar te istaknuo kako je  zažalio što Fernandes nije iskoristio zicer s početka utakmice.

Za kraj je rekao kako : “Često  nakon europske utakmice ima dosta problema u domaćem prvenstvu i nije to ništa tako neobično.”