Dinamo upisao prvu pobjedu na pripremama u Sloveniji

GNK Dinamo vs Kuban Krasnodar: 1:0 (1:0)

Zoran Mamić/Foto: Gettyimages

U drugoj prijateljskoj utakmici odigranoj na pripremama u Murskoj Soboti, Dinamo je svladao ruskog prvoligaša Kuban iz Krasnodara rezultatom 1:0 pogotkom Juniora Fernandesa u 1. minuti susreta.

Iako je Dinamo poveo prekrasnim pogotkom Čileanca sa dvadesetak metara te se rezultat do kraja nije mijenjao, mogli su Modri više puta povećati svoju prednost nad ruskim klubom.

Za Dinamo su startali Eduardo na golu, Matel, Šimunović, Taravel i Pivarić u obrani, vezni red činili su Goncalo, Machado i Ćorić, dok su napadački trojac bili Soudani, strijelac Fernandes i Hodžić. Trener Zoran Mamić po prvi je puta šansu dao i mladom Benkoviću koji je nedavno potpisao profesionalni ugovor s klubom.

U prvom dvoboju priprema protiv Žiline Dinamo je odigrao 1:1 primivši pogodak u 90. minuti.