[VIDEO]Dva gola Maglice u slavlju Apollona

Šest pogodaka u prvenstvu zabio je Maglica.

Bivši napadač NK Osijeka i HNK Hajduka, Anton Maglica trasirao je dvama pogocima put do pobjede svome Apollonu u 15. kolu ciparskog prvenstva na gostovanju kod Nea Salamisa.

Apollon je slavio s visokih 3:0 protiv pete momčadi prvenstva. Maglica je mrežu Roberta Veselovskog načeo već u petoj minuti, a vodstvo je poduplao u 19. minuti susreta.  Teren je napustio četiri minute prije kraja kada ga je zamijenio Danilo Špoljarić, a u posljednjoj minuti susreta pobjedu je zapečatio Fotis Papoulis.

Za domaće je cijeli susret igrao bivši veznjak Šibenika, Slaven Belupa i Splita, Ivan Fuštar, a on je u 70. minuti zaradio žuti karton.

Apollon se nakon 15 kola nalazi na trećem mjestu sa pet bodova zaostatka za vodećim Apoelom i četiri manje od AEL Limassola, ali uz utakmicu manje od obje momčadi.

S ova dva pogotka, Maglica je došao do brojke od šest golova i popeo se na sedmo mjesto ljestvice strijelaca. Vodeći je Finac Berat Sadik iz Doxe sa 12 golova.