Dva pogotka Soudanija

Dinamov napadač Soudani postigao je dva pogotka u pobjedi Alžira 4:0 protiv Sejšela...

Napadač Dinama El Arbi Hilal Soudani s dva je pogotka sudjelovao u uvjerljivoj pobjedi Alžira od 4:0 protiv Sejšela u kvalifikacijskoj utakmici za Afrički kup nacija 2017. godine. Alžirci su poveli u 22. minuti pogotkom Slimanija, a zatim je Soudani s dva uzastopna pogotka riješio pitanje pobjednika.

Prvi je pogodak zabio glavom u 34. minuti, a drugi 47. minuti, spremivši loptu u mrežu s par metara nakon lijepe akcije njegovih suigrača. Konačni rezultat postavio je Bentaleb u sudačkoj nadoknadi.

Bila je to prva utakmica kvalifikacijske skupine J, u kojoj se još nalaze Etiopija i Lesoto te je Alžir veliki favorit za odlazak na završni turnir koji će se odigrati u Gabonu.