Dvadeset obrana Mirka Alilovića u uvjerljivoj pobjedi Veszprema

Mirko Alilović bio je na visokoj razini u pobjedi svoje momčadi u 13. kolu SEHA GSS lige...

Mirko Alilović/Getty Images

Mađarski Veszprem, klub u kojemu vrlo uspješno nastupa hrvatski reprezentativni vratar Mirko Alilović, uvjerljivo je svladao banjalučki Borac u 13. kolu SEHA GSS lige rezultatom 32:18, a bitnu je ulogu u tom trijumfu odigrao i naš čuvar mreže.

Pravu rukometnu lekciju održali su rukometaši Veszprema momcima iz Banja Luke. Iako se na poluvrijeme otišlo s ipak nekako dostižnijih +7, već u početnim minutama drugoga dijela Alilović i ekipa furiozno su pobjegli na ogromnih +14, da bi do kraja susreta zadržali tu prednost i mirno priveli utakmicu kraju.

Mirko Alilović bio je na svojoj standarnoj razini te između vratnica sakupio 20 obrana, dok se Renato Sulić nije upisao na listu strijelaca.